Aż 60 inspiracji krótkich fryzur ślubnych!

Ostatnio mieliśmy kilka próśb o inspiracje ślubne dla panien młodych, które będą mieć na swoim ślubie krótkie włosy. Postanowiliśmy je dla Was spełnić! 🙂
Podczas, gdy większość przyszłych panien młodych gorączkowo próbuje zapuścić swoje włosy do jak najdłuższych na ich wielki dzień, tak naprawdę nie trzeba wyglądać jak Roszpunka by być przepiękną panną młodą!

Jak sobie poradzić z krótkimi włosami? Wystarczy wybrać którąś z opcji:

 • Połącz krótką fryzurę i dodatki we włosach lub welon, lub to i to.
  Osoby, z krótkimi włosami naprawdę mogą ubrać welon równocześnie z ozdobami do włosów, bo to świetny sposób by dodać wspaniałej kobiecości swojemu ślubnemu look’owi!
 • Więcej znaczy lepiej.
  I nie mamy na myśli tony lakieru na włosach, ale wyrażenie się poprzez biżuterię takiej jak kolczyki czy naszyjnik.
  Długie lub duże kolczyki dadzą niesamowity efekt przy bardzo krótkich włosach. A jeśli wolisz opcję z naszyjnikiem, który na pewno nie wplącze Ci się we włosy 😉 to wybierz krótszy i masywny jeśli masz długą szyję, lub dłuższy i cieńszy jeśli masz krótką szyję.
 • Upięcia również dla krótkowłosych!
  Zauważ jak wiele dziewczyn upina „krótko” swoje długie włosy na ślub. Przecież wiele upięć tak naprawdę ukrywa długość włosów. W dzisiejszych czasach mamy olbrzymi wybór fryzjerskich akcesoriów jak wypełniacze gąbki, które pomogą krótkowłosym kobietom w nabraniu objętości ich ślubnych upięć.
  Zapytaj fryzjera jakie Ty masz opcje przed swoim wielkim dniem. Chociaż nie możesz liczyć na wysoki kok z tysiącem warkoczy, to nie uwierzysz co utalentowani fryzjerzy mogą zrobić z Twoimi krótkimi włosami by nadać im wygląd większych upięć!
 • Wianki są dla wszystkich!
  Myślałaś, że wianek nie pasuje do krótkich włosów? Nic bardziej mylnego! Wianki z kwiatów i innych roślinnych elementów nadadzą uroku każdej pannie młodej, również tej z krótszymi włosami! Nadal nie wierzysz? Sprawdź nasze inspiracje!

 1. Napiszcie w komentarzu, która fryzura (numer obrazka) podoba się Wam najbardziej!
Podziel się!
Share On Facebook
Share On Pinterest