Podświetlany napis LOVE na wesele!

Wiele razy podkreślaliśmy, że naszą główną misją jest sprawianie, aby Wasze śluby mogły być jeszcze piękniejsze. Chcemy, abyście podczas Waszych przygotowań, ceremonii, zabaw oraz sesji zdjęciowych czuli się jak główni bohaterowie pięknego filmu o miłości. Takiego, w którym wszystko jest idealne. Dlatego, specjalnie dla Was, przygotowaliśmy prawdziwy hit: napis LOVE ozdobiony dziesiątkami żarówek: idealny, aby podkreślić magię Waszego najważniejszego święta!

 

Napis, który u nas wypożyczycie możecie wykorzystać zarówno do dekoracji sali weselnej, jak i stworzenia wyjątkowego nastroju podczas sesji zdjęciowej. Sprawdzi się on zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Ze względu na wykorzystanie nienagrzewających się żarówek LED, jest on bezpieczny dla dzieci. Projektując napis staraliśmy się, aby jego wymiary były uniwersalne, tzn. aby jego rozmiar był wystarczająco duży, aby świetnie sprawdzał się on jako dekoracja sali i jednocześnie łatwo mieścił w kadrze, tak aby Wasze zdjęcia były pięknymi pamiątkami.

Wymiary napisu: wysokość 100 cm, szerokość liter 66 cm każda.

Cena: 450 zł: wypożyczenie na wesele

200 zł: przedłużenie wypożyczenia o poprawiny

200 zł na sesję zdjęciową od poniedziałku do piątku

Na wesela napis dowozimy do 50 km od naszej pracowni (Gdańsk Zaspa) za darmo. Zajmujemy się też jego montażem oraz demontażem. A Wy cieszycie się fenomenalną dekoracją sali i obłędnym efektem na zdjęciach. Pospiesz się i zamów napis już teraz, ponieważ w jednym terminie jesteśmy w stanie obsłużyć tylko jedno wesele. Niech będzie to Twoje!

SPRAWDŹ TERMIN I ZAMÓW! 

tel. 514 740 150
e-mail: kontakt@sayido.com.pl

 

 

 

Pokaż Przyciski
Ukryj Przyciski