Say I do - hebelO nas

Pracownia akcesoriów ślubnych SAY I DO została otwarta na w 2016 r. W tym czasie staliśmy się jedną z najpopularniejszych firm specjalizujących się w dostarczaniu spersonalizowanych akcesoriów ślubnych. Naszą misją jest sprawiać, by polskie śluby stawały się coraz piękniejsze. By Twój wyśniony dzień był idealny.

SAY I DO to nie tylko dokładna, ręczna praca nad akcesoriami ślubnymi. Każdego dnia śledzimy światowe trendy, analizujemy i wyszukujemy najpiękniejsze ceremonie, które odbywają się na całym świecie po to, by móc inspirować polskie panny młode oraz oferować im usługi i produkty najwyższej jakości. Dużą uwagę przykładamy do dobrej komunikacji, zależy nam aby każdy nasz klient był zachwycony nie tylko produktem, ale i obsługą. W naszej pracy bazujemy głownie na produktach od krajowych producentów – zwykle małych, lokalnych firm. Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad jakością naszych produktów i terminowością wykonywania zleceń.

W centrum uwagi nieodmiennie stawiamy klienta i jego potrzeby. Wiemy, że dla Ciebie ten dzień jest najważniejszy. I uwierz, dla nas również.

O właścicielce

Miło mi powitać Cię na stronie mojej pracowni. Nazywam się Kaja Zinkiewicz, a SAY I DO jest spełnieniem moich marzeń. Wielkim impulsem do działania było wyróżnienie mojego biznesplanu przez awans do półfinału konkursu „Pomysł na firmę” organizowanego przez Raiffeisen Polbank i Gazetę Wyborczą. Szeroko pojętym rękodziełem oraz designem zajmuję się już od 2009 roku więc po tak długim czasie otwarcie własnej pracowni to dla mnie wielkie wydarzenie i olbrzymia radość.

Moje umiejętności uzupełniam licznymi kursami, w których uczestniczyłam, a także doświadczeniami z targów branżowych w różnych częściach Europy.

Jestem dumna, że moja firma jest w stanie dostarczać usługi na najwyższym poziomie i produkty godne największego dnia w życiu. Inspiracje czerpię z najnowszych światowych trendów, więc jeśli marzy Ci się ślub jak z bajki – uzupełnij go akcesoriami z mojego sklepu!

Wszystkiego dobrego!

Pokaż Przyciski
Ukryj Przyciski