Say I do - hebelO nas

Pracownia akcesoriów ślubnych SAY I DO została otwarta w 2016 r. Od tego czasu staliśmy się jednym z liderów w dziedzinie spersonalizowanych akcesoriów ślubnych. Nasze produkty wielokrotnie były wyróżniane przez branżowe czasopisma oraz portale. Znajdziecie je też w relacjach blogerek zajmujących się tematyką ślubną. Naszą misją jest sprawiać, by polskie śluby stawały się coraz piękniejsze. By Twój wyśniony dzień był idealny.

SAY I DO to nie tylko dokładna, ręczna praca nad akcesoriami ślubnymi. Każdego dnia śledzimy światowe trendy, analizujemy i wyszukujemy najpiękniejsze ceremonie, które odbywają się na całym świecie po to, by móc inspirować polskie panny młode oraz oferować im usługi i produkty najwyższej jakości. Dużą uwagę przykładamy do dobrej komunikacji, zależy nam aby każdy nasz klient był zachwycony nie tylko produktem, ale i obsługą. W naszej pracy bazujemy głownie na produktach od krajowych producentów – zwykle małych, lokalnych firm. Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad jakością naszych produktów i terminowością wykonywania zleceń.

W centrum uwagi nieodmiennie stawiamy klienta i jego potrzeby. Wiemy, że dla Ciebie ten dzień jest najważniejszy. I uwierz, dla nas również.

Pokaż Przyciski
Ukryj Przyciski