Personalizowane prezenty ślubne

Personalizowane prezenty i akcesoria ślubne

Dzień zaślubin to wyjątkowe święto. Jeden z najbardziej wyjątkowych dni Twojego życia. Aby podkreślić jego wyjątkowość proponuję Ci ręcznie wykonane akcesoria, które zostaną z Tobą na zawsze – przypominając o magii tamtego dnia za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz.

Say I do - spersonalizowane akcesoria i prezenty ślubne

Nasi klienci bardzo często sięgają po spersonalizowane dodatki – ponieważ chcą, aby te wyjątkowe akcesoria były nie tylko piękne i ręcznie wykonane, ale też od początku do końca zaprojektowane i wykonane specjalnie dla nich. Spersonalizowane zamówienia wybierają również najbliżsi nowożeńców – aby sprawić im niesamowitą niespodziankę tuż przed lub w dniu ślubu.

Spersonalizowana skrzynka na koperty Say I do

Aby spersonalizować zamówienie, wystarczy że po jego złożeniu zostawisz nam wiadomość z informacją, jakie jest Twoje życzenie. Personalizacja jest dodatkowo płatna, więc po przygotowaniu wstępnego projektu, dostaniesz jego wycenę. Możesz też wybrać modele, które personalizację mają wliczoną w  cenę – takie jak wieszaki „Wenecja”, których prosta i piękna forma urzeka zarówno młodych jak i ich gości.

Podziel się!
Share On Facebook
Share On Pinterest