Pomysł na praktyczny prezent na wieczór panieński? Mamy to!

Diabelskie różki! Kocie i królicze ogonki! Czerrrrwone szminki! Słomki w kształcie… Hm!
A może by tak inaczej?

Wieszaki ślubne od Say I Do

Wieszaki ślubne RIGHT od SAY I DO to prezent na wieczór panieński, który nie tylko będzie zabawny, ale przede wszystkim trafiony!

No dobra, wieczór panieński to wspaniała okazja, żeby zaszaleć (ale z głową!) i te wszystkie dziwaczne akcesoria budują zabawną i „odpiętą” atmosferę. Zgadzamy się w 100%.

Ale jakoś nie przekonuje nas seksowna bielizna czy erotyczne gadżety jako pomysł na idealny prezent dla przyszłej panny młodej. Nie zrozumcie nas źle: nie ma nic niewłaściwego w samych gadżetach, ale naszym zdaniem ich wybór to już kwestia indywidualna każdego z nas! Jeśli traficie na niewłaściwego odbiorcę to zamiast radości, której oczekujecie, obdarowana osoba może być po prostu zakłopotana.

Lepszy pomysł? Mamy coś sprawdzonego na wielu wieczorach panieńskich: dajcie od siebie coś wyjątkowego i równocześne praktycznego. Coś, co przyda się w dniu ślubu! Wieszaki ślubne są dodatkami, o których wiele par jeszcze nie myśli, ale każda panna młoda będzie wniebowzięta.
W końcu: czy jej piękny dzień nie zasługuje na wyjątkową oprawę?

Klasyczne wieszaki ślubne od Say I Do

 

Wieszaki ślubne od Say I Do

Wieszaki ślubne MRS/MR od SAY I DO – klasyka w prostym i pięknym wydaniu.

Dla niektórych Panien Młodych wieszaki mogą być kolejnym wydatkiem do ślubu, który przecież trochę kosztuje, a one chciały przeznaczyć pieniądze na coś innego, równie ważnego. Dlatego nasze wieszaki to doskonały prezent na wieczór panieński! Kiedy parę dziewczyn się na nie złoży jest to już wydatek rzędu kilkunastu złotych! Panna Młoda nie musi o tym dodatkowym zakupie myśleć, a gdy wybierzecie dla niej idealne wieszaki pasujące do stylu jej ślubu, będzie przeszczęśliwa z takiego prezentu! Prezentujemy wieszaki ślubne KARELIA, które też bardzo często kupujecie, gdy jesteście zaproszone na wieczór panieński, a wiecie, że Panna Młoda robi ślub w rustykalnym stylu!

Natomiast poniżej pokazujemy wieszaki spersonalizowane WENECJA, które często kupuje świadkowa, będąca przyjaciółką Panny Młodej. Bliska osoba, która wie co jej jest potrzebne i co przyniesie uśmiech na jej twarzy, gdy za bardzo zaczyna denerwować się ślubem. Taki prezent zaliczany jest już do prezentów ślubnych, dawanych przed ślubem (by spełnił swoją funkcję, w tym przypadku ozdobienia pięknych zdjęć z  reportażu ślubnego).

Personalizowane wieszaki ślubne od Say I Do

Spersonalizowane wieszaki ślubne WENECJA od SAY I DO: doskonały pomysł na wyjątkowy prezent!

Kończąc pozytywnym akcentem przedstawiamy nasze wieszaki ślubne GAME OVER, zabawny pomysł na prezent dla par, które podchodzą z większym dystansem do ślubu i śmieją się do siebie, że przed nimi za moment „GAME OVER”!

Zabawne wieszaki ślubne GAME OVER od SAY I DO to świetny pomysł na prezent na wieczór panieński!

A Wam, które wieszaki najbardziej się podobają? Jaki macie jeszcze pomysł na prezent na wieczór panieński z klasą?
Bawcie się świetnie!

Podziel się!
Share On Facebook
Share On Pinterest