Wysyłka

Świetnie! Udało Ci się wybrać jeden lub więcej przedmiotów z naszego sklepu. Zastanawiasz się, jak wygląda wysyłka towaru?

Wysyłką zajmujemy się bezpośrednio po realizacji zamówienia:  przedmiot jest bezpiecznie pakowany, następnie trafia do firmy DHL/inPost by ostatecznie znaleźć się w Twoich rękach.

Koszt wysyłki:

  • Wysyłka kurierska: od 19 zł (wysyłka pobraniowa 25 zł)
  • Paczka pocztowa: od 15 zł

Czas wysyłki:

  •  Wysyłka kurierska DHL: 1 dzień na realizację + 2 dni (max.) na dostarczenie
  •  Poczta Polska: 1 dzień na realizację + 4 dni (max.) na dostarczenie

Zwroty

Żyjemy w czasach, kiedy zakupy na odległość są łatwe i bezpieczne. Prawo chroni zarówno kupującego jak i sprzedawcę. Przede wszystkim: masz prawo do zwrotu. Według ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów masz na to 14 dni. Dla Twojej wygody wprowadzamy uproszczenie:

  • 14 dni liczymy od fizycznego otrzymania przedmiotu
  • Przedmiot nie musi do mnie dotrzeć w ciągu 14 dni – ten okres masz na podjęcie decyzji oraz nadanie przesyłki zwrotnej

Uwaga! Przyjmujemy jedynie zwrot produktów, które nie noszą znamion użytkowania. Przedmioty personalizowane nie podlegają zwrotom.

Koszty zwrotu

Jedynym kosztem, jaki ponosisz jest koszt wysyłki przedmiotu. Wybór należy do Ciebie: kurier, poczta, paczkomat. Napisz do nas w takim przypadku na kontakt@sayido.com.pl, by otrzymać dane do zwrotu. Chętnie pomożemy z organizacją kuriera bądź paczkomatu!

Ważne

Czas pomiędzy wysłaniem zapytania o zwrot, a odpowiedzią od nas nie będzie wliczany w 14 dni, które otrzymujesz na dopełnienie formalności! A więc jeśli z jakiegoś powodu, Twoja wiadomość pozostanie bez odpowiedzi przez 2 dni, na zwrot będziesz mieć ich nie 14, a 16.

Pokaż Przyciski
Ukryj Przyciski